XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

XXV Niedziela Zwykła
18 września 2022

1). W dniu dzisiejszym przypada III-a niedziela m-ca. Tradycyjnie po każdej Mszy Św. zbierane są do puszek ofiary na cele inwestycyjne w parafii. Trwają prace remontowe w domu parafialnym. Przed zimą planujemy jeszcze ocieplenie dachu. Z góry dziękujemy za życzliwość i wsparcie.
2). W czwartek przypada 22-gi dzień miesiąca – dzień Św. Rity. Podczas Mszy św. poświęcone zostaną róże. Po Eucharystii adoracja uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji, która po wakacyjnej przerwie rozpoczyna swoje czwartkowe spotkania formacyjne.
3). W piątek wspomnienie św. Ojca Pio. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo przy relikwiach świętego Stygmatyka.
4). W sobotę o godzinie 11.00 kolejna zbiórka ministrantów i tych, którzy chcieliby zostać ministrantami. Serdecznie zapraszamy.
5). Zapraszamy na stałe tygodniowe nabożeństwa:
* w środę rano o 8.45 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
i św. Józefa;
* w piątek po wieczornej Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia oraz rozpoczęcie nocnej adoracji;
* w sobotę o 8.30 różaniec parafialny.
4). Informujemy, że zgłaszanie dzieci do I-ej Komunii oraz młodzieży do sakramentu bierzmowania odbywa się u ks. Sebastiana do końca września.
7). Za dwa tygodnie w sobotę, 1 października br., odbędzie się Diecezjalna Pielgrzyma Wspólnot Różańcowych do Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bardzie. Pragniemy zorganizować wyjazd na to wydarzenie. Zapisy do czwartku włącznie. Szczegóły zostaną podane w przyszłą niedzielę.