XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

XXIV Niedziela Zwykła
11 września 2022

1). W dniu dzisiejszym przeżywać będziemy doroczne uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Bolesnej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 do Glinna.
2). We wtorek przypada 13-y dzień miesiąca września – DZIEŃ FATIMSKI. O godz. 17.30 (pół godziny przed Mszą św.) zapraszam do kościoła św. Jadwigi na wspólny różaniec fatimski przed Najśw. Sakramentem, a po nim na Eucharystię i procesję z figurą Matki Bożej.
3). W środę przeżywać będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze święte w kościele św. Barbary o godz. 9.00 i o 18.00.
4). W sobotę o godz. 11.00 cotygodniowa zbiórka ministrantów, natomiast wieczorem o godz. 19.00 w kościele św. Jadwigi odbędzie się pierwsze spotkanie informacyjne dla rodziców i dzieci, które rozpoczną przygotowanie do I-ej spowiedzi i komunii świętej.
5). W miniony wtorek odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie młodzieży, która w tym roku szkolnym przystąpi do sakramentu bierzmowania (uczniowie kl. 8-ej oraz I-ej kl. szkoły średniej). Osoby, które nie uczestniczyły w tym spotkaniu, a pragną przystąpić do sakramentu bierzmowania, prosimy o niezwłoczne zgłoszenie się do ks. Sebastiana.
6). Zachęcamy do uczestnictwa we Mszach świętych w dni powszednie. W tygodniu Msze święte sprawowane są w kościele św. Barbary codziennie o godz. 18.00, a w środę i sobotę dodatkowo o 9.00. W Jugowicach w piątki o 16.00. W środę rano o 8.45 w kościele parafialnym nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa, natomiast w sobotę o 8.30 różaniec. W piątek zaś po wieczornej Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia oraz rozpoczęcie nocnej adoracji, która trwa do sobotniej Mszy o 9.00.
7). Przyszła niedziela to III m-ca. Tradycyjnie po każdej Mszy Św. zbierane będą do puszek ofiary na cele inwestycyjne w parafii. Z góry dziękujemy za życzliwość i wsparcie.