OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

na XXVI Niedzielą Zwykła „w ciągu roku”

3O września 2018 A.D.

Liturgia tygodnia:

• Poniedziałek – wsp. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, doktora Kościoła
  • Wtorek – wsp. Świętych Aniołów Stróżów
  • Czwartek – wsp. Św. Franciszka z Asyżu
  • Piątek – Św. Siostry Faustyny Kowalskiej, dziewicy

• Zapraszamy dzisiaj dzieci klasy III przygotowujące się w naszej Parafii do I – szej Spowiedzi i Komunii Św. wraz z Rodzicami i Opiekunami w na Mszę Święta o godz. 1230. W czasie Mszy Świętej zostaną poświęcone i wręczone im książeczki do nabożeństwa.
  • Od jutra zapraszamy na Nabożeństwa różańcowe, które od poniedziałku do piątku będą odprawiane o godz. 1630 w kościele Św. Jadwigi. Natomiast w sobotę o 830 w kościele św. Barbary. Po nabożeństwie bezpośrednio Msza Św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież i dorosłych wszelkiego stanu i wieku.
  • Najlepszym darem jest Msza Święta. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  • Msze Św. w tygodniu od poniedziałku do soboty będą sprawowane o 900 w kościele Św. Barbary i 1700, od poniedziałku do piątku w kościele Św. Jadwigi.
  • Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w dni powszednie poniedziałek – piątek od 800 i od 1600. W piątek od 2100 przez całą noc do porannej Mszy Św. w sobotę i później w sobotę od 1000 – do 2100.
  • Kancelaria parafialna czynna w środę od 1600 – 1700 a w sobotę 1000 – 1100.
  • Spotkanie młodzieży z klasy VI, VII i VIII we wtorek po Mszy Św. o 1700 w kościele Św. Barbary.
  • Zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Dobrego Pasterza w środę po Mszy Św. wieczornej.
  • Zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w piątek po Mszy Św. o 1800 w Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu.
  • Zbiórka LSO – Ministrantów w piątek o godz. 1730.
  • Zapraszamy młodzież z kl. VIII i starszych na spotkania formacyjne w piątek o godz. 1800 na plebanii.
  • W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca.
  • Msza św. w pierwszy czwartek miesiąca w Jugowicach o 1630
  • Zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę o godz. 800
  • W tym tygodniu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Ks. Proboszcz w piątek, natomiast Ks. Andrzej w sobotę.
  • Zapraszamy dzieci klasy III przygotowujące się w naszej Parafii do I – szej spowiedzi i Komunii Św. wraz z Rodzicami i Opiekunami w na Mszę Święta w niedzielę 7 października o godz. 1230. W czasie Mszy Świętej zostaną poświęcone i wręczone im Rózańce.
  • Biskup Świdnicki Ignacy Dec zaprasza wszystkich Członków Żywego Różańca na doroczną pielgrzymkę do Barda Śl., która odbędzie się 6 października br. Możemy zorganizować wspólny wyjazd, koszt zależny od ilości osób chętnych.
  • Informujemy, że w Wyższym Seminarium Duchownym w Świdnicy utworzone zostały podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne. Szczegółowe informacje na plakatach.
  • W dniach od 5 do 7 października w naszej diecezji odbędzie się VIII Ogólnopolski Kongres Małżeństw. Szczegółowe informacje na stronie internetowej naszej diecezji.
  • Zachęcany do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer tygodnika Niedziela i Gość Niedzielny. Pogłębiajmy naszą wiedzę religijną.

Za życzliwość, wyrozumiałość i pomoc, za złożone ofiary i modlitwy składamy serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa. Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz błogosławionego całego tygodnia!!!