OGŁOSZENIA PARAFIALNE Z DN. 13.05.2018 R.

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

13 Maja 2018 r.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

14.05. 2018 r. Poniedziałek – Święto św. Macieja, apostoła

16.05. 2018 r. Środa – Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika

OGŁOSZENIA:

• Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zapraszamy na pierwsze nabożeństwo fatimskie po Mszy Świętej wieczornej.
  • W przyszłą Niedzielę przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszy świętej o godzinie 10.00 odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W tym dniu nabożeństwo majowe o godz. 16.00.
  • Spowiedź święta dla rodziców, chrzestnych i dzieci pierwszokomunijnych w sobotę o godzinie 10.00 w kościele św. Jadwigi.
  • W tym tygodniu kancelaria czynna tylko w środę.
  • Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które będą odprawiane o godz. 17.30 w kościele św. Barbary.
  • Zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w środę o godz. 19.00 w CKiT.
  • Spotkanie dla ministrantów i kandydatów w sobotę o 12.00.
  • Wspólnota Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji organizuje w dniu 16.06.2018 r. pielgrzymkę do Lichenia i Kalisza. Koszt pielgrzymki ok. 70 zł. Zapraszamy do uczestnictwa. Zapisy u Ks. Andrzeja (kom. 691178869).
  • Spotkania dla młodzieży gimnazjalnej i starszej w piątek o 19.00 na plebanii.
  • Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu codziennie o godz. 08.00 i 00.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.