OGŁOSZENIA PARAFIALNE Z DN. 29.04.2018 R. V Niedziela Wielkanocna

V Niedziela Wielkanocna

29 Kwietnia 2018 r.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
03. 05. 2018 r. Czwartek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Głównej  Patronki Polski

OGŁOSZENIA:

• Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną.
  • Spotkanie Rady Parafialnej dzisiaj o godz. 17.00.
  • Od 1 maja zapraszamy na nabożeństwa majowe, które będą odprawiane o godz. 17.30 w Kościele św. Barbary.
  • Spotkanie dal młodzieży z klas III Gimnazjum dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej.
  • W Czwartek przeżywamy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Mszę Święte w tym dniu odprawiamy w następującym porządku:

Walim: o godz. 9.00 i o godz. 12.00

Jugowice: o godz. 10.30

• W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek i sobotę miesiąca.
  • Zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz. 8:00
  • Naszych chorych przyjmujących Komunię Świętą odwiedzimy we wtorek 1 maja po Mszy Świętej porannej.
  • Wspólnota Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji organizuje w dniu 16.06.2018 r. pielgrzymkę do Lichenia i Kalisza. Koszt pielgrzymki ok. 70 zł. Zapraszamy do uczestnictwa. Zapisy u Ks. Andrzeja.
  • Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu codziennie o godz. 8.00 i 17:00.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.