OGŁOSZENIA PARAFIALNE (Z DN. 18.02.2018 R.) I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

I Niedziela Wielkiego Postu

18 lutego 2018 r.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

22.02. 2018 r. Czwartek – Święto Katedry św. Piotra Apostoła

OGŁOSZENIA:

• Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Jednocześnie jest to III niedziela miesiąca i zbierane są ofiary do puszek na cele remontowe. Za zrozumienie i ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • Msze Święte w tygodniu od poniedziałku do soboty w kościele św. Barbary. Wieczorna Msza Święta w piątek w kościele św. Jadwigi.
  • W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne do kościoła św. Jadwigi.

W Piątki Droga Krzyżowa o godz. 16.30

W Niedzielę Gorzkie Żale o godz. 16.30

Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.

• W odpowiedzi na apel Ojca Świętego Franciszka, pierwszy piątek Wielkiego Postu (23 II br.) został ogłoszony Dniem Modlitwy i Postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie. Zachęcamy do modlitwy i postu w tej intencji
  • Zapraszamy młodzież klasy III Gimnazjum przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na spotkanie dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej.  Spotkanie odbędą się w kościele św. Barbary
  • Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w czwartek 22 lutego o godz. 18.00 w CKiT
  • Spotkania dla ministrantów i kandydatów w każdą sobotę o godz. 11.00 na plebanii.
  • Zapraszamy na spotkanie młodzież gimnazjalną i starszą w każdy piątek o godz. 19.00 na plebanii.
  • Zapraszamy na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu.
This entry was posted in Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Bookmark the permalink.