OGŁOSZENIA PARAFIALNE X Niedziela Zwykła 05 Czerwca 2016 r.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

10. 06. 2016 r. Piątek: Bł. Bogumiła, biskupa

11. 06. 2016 r. Sobota: Św. Barnaby, apostoła

OGŁOSZENIA:

• Dzisiaj w Kościele w Polsce przeżywamy „Święto Dziękczynienia”. W związku z tym zbierane są ofiary do puszek na dokończenie budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

• Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania klasy 1 i 2 gimnazjalne we wtorek 7 czerwca o godz. 17.00 w kościele św. Barbary, natomiast klasy 3 gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne w środę 8 czerwca również o godz. 17.00 również w kościele św. Barbary. Obecność obowiązkowa.

• Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w czwartek 9 czerwca o godz. 16.00 na plebanii.

• Powstała inicjatywa ustawodawcza w obronie życia dzieci nienarodzonych. W kruchcie kościoła są wyłożone listy gdzie możemy złożyć podpis popierający obronę najbardziej bezbronnych istot ludzkich.

• Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie od poniedziałku do piątku o godz.17.30, w sobotę o godz. 8.30 natomiast w niedzielę o godz. 16.30. Od poniedziałku Msze Św. popołudniu w kościele św. Barbary.

• Godzina dla Pana” Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie
    od poniedziałku do soboty, do południa od 8.00 do 9.00, po południu
    od 17:00 do 18:00 W każdy piątek adoracja za dusze w czyśćcu cierpiące.

• Polecamy prasę katolicką.