Ogłoszenia Duszpasterskie 11.06.2017 R.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej                     11 Czerwca 2017.r

Ogłoszenia:

1. W czwartek 15 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Msza Święta z procesją do czterech ołtarzy o godz. 9.30. Kolejna Msza Św. o godz. 12.30. Nie będzie w tym dniu Mszy Św. popołudniu.
  2. Oktawa Uroczystości Bożego Ciała z procesją codziennie o godz. 17.30. W sobotę o 8.30. Najpierw procesja wokół kościoła św. Jadwigi podczas której będziemy śpiewać Litanie do Najświętszego Serca, a później o godzinie o 18.00 Msza Święta.
  3. Próba dla dzieci sypiących kwiatki na Boże Ciało w poniedziałek o godz. 16.00 przy kościele św. Jadwigi.
  4. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 w kościele św. Barbary. Natomiast w sobotę o godz. 8.30. A w każdą niedzielę o 16.30.
  5. Nabożeństwa fatimskie we wtorek o godz. 18.00 w kościele św. Barbary. Po Mszy Św. procesja do kościoła św. Jadwigi. Proszę zabrać ze sobą świece.
  6. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na cele remontowe.
  7. W tym tygodniu na miejsce spoczynku odprowadziliśmy: + Danutę Brzezińską w wieku 76 lat oraz + Marie Michalak w wieku 78 lat. Wieczny odpoczynek…